קרוואנים למגורים
קרוואנים למגורים

יוקר המחיה בארץ גרם לעלייה וגידול של קרוואנים למכירה למטרת מגורים, שמהווה מצד אחד פתרון כלכלי הולם לבעיית דמי השכירות הגבוהים בארץ, לבין רצונם של אנשים רבים לשנות את אורח החיים שלהם ולחיות קרוב לטבע.

חברת השפע בה אנו חיים מאלצת רבים להתאים את עצמם לריבוי צריכה של מוצרים- חלקם לא מועילים כלל ואף מזיקים כמו מוצרי מזון מעובדים, מותגי אופנה ועוד, אשר מכלים תקציב גדול מאוד ולא תמיד באמת גורמים לאושר המיוחל.

בזבזנות היא שם המשחק היום. כאשר אנשים נכנסים למרכול השכונתי הם מוצפים בכל כך הרבה הצעות של מוצרי צריכה שגם אם הם התכוונו לקנות רק קצת, הם מצאו את עצמם יוצאים עם עגלה מלאה בכל טוב (משמין, מעובד ועתיר קלוריות) ואיכשהו זה כנראה נותן הרגשה טובה, אבל זו הדרך הקצרה להתמכר למוצרי צריכה ולגהץ את הכרטיס. (זה לא כואב בכיס אבל זה כואב בסוף החודש).

ויש את האנשים שהבינו כבר איך זה עובד. הם לא קונים יותר ממה שהם צריכים, הם מקפידים לצרוך רק מה שנחוץ להם והחלום שלהם זה לחיות חיים פשוטים גם בלי לשלם שכר דירה ומסתבר שזה אפשרי.

מחפשים קרוואן וחניון קרוב ומפסיקים לדאוג!

מסתבר שסגנון אורח החיים המינימליסטי מדבר היום להרבה אנשים בגלל כל מיני סיבות. יש את שוכרי הדירה שמאסו בעליות מחירי שכר הדירה ומחפשים חלופה לדירה ומחליטים לגור בקרוואן שזה איך לומר- חוויה נהדרת ועמוקה בפני עצמה. בלי רעשי רקע, בלי שכנים, בלי הסחות דעת ובלי קניונים.

הם רוכשים קרוואן מרשימה של קרוואנים למכירה, אחד שמתאים לצרכים שלהם, לעתים גם משדרגים אותו כדי שיהיה להם ממש נוח וחונים בחניון קבוע. המחיר שהם ישלמו על החנייה כל יום לא יהיה אפילו רבע משכר הדירה שהם שילמו עד אז. זוהי דרך חיים שרבים בוחרים בגלל הצורך לחסוך כסף. או כאלה שלא מוצאים דירה בתקציב שיש להם. או אנשים שבאמת רוצים לבזבז כמה שפחות וכאשר אתה גר בחניון של קרוואנים מה יש לך בדיוק לבזבז. רוכשים חומרי גלם, מכינים אוכל. ישנים בקרוואן הכל כלול.

בוחרים בחיים מינימליסטיים- קרוואנים למכירה!

סגנון החיים המינימליסטי של מגורים בקרוואן, קשור בעידן הזה גם לשמירה על כדור הארץ. כמה שפחות שריפת דלקים המייצרים גזי חממה, כמה שפחות רכישה של מוצרים ארוזים שהעטיפות שלהם יתכלו תוך מאה שנה. חלק מבחירה באורח החיים הזה, הוא מתוך רצון לא להעמיס עוד אשפה על הטבע, לא לבזבז יותר מדי חשמל, לא לרדוף אחר מותגים ואופנה ולא להיות חלק מה"עדר" שהחלום שלו זה לחיות בדירת פאר. חיים פשוטים מאוד שיש בהם הרבה מהעומק והרוחניות. חיים בהם אנשים מתחברים לעצמם ולאמת שלהם ומוצאים שקט ושלווה. זמן לקרוא ספר, לעצור- ולשאול את עצמם את השאלות הנכונות.

ויש כבר רבים שעושים זאת, עוזבים את הדירה רוכשים קרוואן שמתאים להם מהיצע של קרוואנים למכירה, והולכים לגור בו. הם מרגישים שהם תורמים לעצמם, חוסכים כסף, לא מבזבזים סתם על כל טרנד שפורח לידם אלא פשוט חיים את החיים שלהם במלואם, מחוברים לאמת האישית שלהם.

יש כאלה שעושים את זה לתקופת זמן מסוימת, ואם הם ממש מרגישים שזו צורת החיים שהם רוצים לחיות הם הופכים את זה לחיים של קבע, ויש כאלה שרק רוצים לעבור חוויה של חיים אחרים והם באמת עוברים.

לבחור קרוואן במידות שלכם!

יש כל מיני סוגים של קרוואנים למכירה ויש המון חניונים מוסדרים שעושים לכל בעל קרוואן את החיים קלים, ומספקים שירותים רבים ומגוונים החל משירותים, מקלחות ועד פינות מנגל ועוד.

משום שיש חניונים מוסדרים, הרבה יותר קל להתמודד עם מגורים בקרוואן בחיק הטבע בהסתמך על מגוון השירותים הקיימים. מלבד זאת אפשר לקנות קרוואן בלי יותר מדי שדרוגים בהתאם לתקציב ולשדרג אותו במשך הזמן. לרכוש דלת ומדרגות לכניסה, שירותים ניידים ועוד אביזרים וציוד המוצעים היום בכל חברת קרוואנים המכבדת את עצמה ומיועדים להפוך את הקרוואן לא רק לבית על גלגלים לטיולים, אלא ממש למגורים בנוחות מקסימלית.

קראו גם על: קרוואן נייד

WhatsApp Chat
שליחה באמצעות וואטסאפ
גלילה למעלה