קרוואן נגרר

מגורים בקרוואן וטיולים עם קרוואן הם לא נחלת הכלל בישראל. אולי רק קומץ מהאנשים גילו את הקסם שבחיים עם קרוואן, הרבה מהם חיפשו שובר שגרה לחיים ומצאו את הפתרון המושלם. דרך מעולה לתעל את הרכב הפרטי שלכם למסעות ברחבי הארץ היא קרוואן נגרר. פשוט מחברים אותו לרכב וגוררים אותו כבית על גלגלים. טיול כזה הוא חלום של ממש להרבה אנשים, שאוהבים את הטבע אבל לא אוהבים אוהלים, לישון תחת כיפת השמיים על האדמה ולפגוש בחרקים. 

קרוואן נגרר יאפשר לכם להגיע לטבע ולישון סביבו בסביבה מוכרת ונוחה לכם, להתאים את הטיול לצרכים שלכם ובכלל את החיים שלכם לחיי נדודים אם רק תרצו. מגורים בקרוואן יאפשרו לכם לחיות חיים מינימליסטיים, חסכניים ויחד עם זאת לחוות חוויה בלתי נשכחת וליהנות מהארץ ומנופיה המיוחדים. 

היתרונות של רכישת קרוואן

עוד השנה רשות המיסים האריכה את הטבות המס על קרוואנים בשנתיים נוספות, כך שהשנים הקרובות הן זמן מצוין להתלבט ולבחור בחיים עם קרוואן. בין אם תבחרו לגור בקרוואן או לטייל עם קרוואן נגרר, תעשו לעצמכם טובה ותתחילו לשקול זאת ברצינות. קרוואן יאפשר לכם לטייל טיולים משמעותיים, ממושכים בכל העונות – גם בחורף, להגיע לנופים הכי יפים שניתן למצוא ואף לישון מולם. 

אופציה נוספת היא רכישת קרוואן על מנת להפוך אותו לעסק. מה זה אומר? להשקיע בקרוואן עולה פחות מאשר להשקיע בדירה או בנכס באזורים תיירותיים והתשואה על השקעה כזו יכולה להיות גבוהה מאוד. ניתן לקנות קרוואן ולהציב אותו בשטח מתאים על מנת להשכיר אותו לפי יום לתיירי חוץ או פנים. הטבות המס הן אפילו גדולות יותר במכרה של רכישת קרוואן למטרת השכרה. ברכישת קרוואן תימצאו עם נכס שמניב לכם רווחים, אך גם עם דרך מצוינת לטייל בארץ ולשבור שיגרה. 

קרוואן  = חופש

החיים בקרוואן הם חיים חופשיים. ישנה גמישות, אתם לא מקובעים למקום אחד, לאזור אחד בארץ. אתם יכולים לגור בכל מקום שתרצו ולהכיר ערים, מושבים ואזורים שונים בארץ יותר משהייתם יכולים אם הייתם גרים בדירה או בית פרטי. קרוואן נגרר במיוחד מאפשר לכם גמישות – מאחר והוא מתחבר כמעט לכל רכב הוא מאפשר לכם להשקיע קצת פחות מאשר שהייתם משקיעים בקרוואן נייד. כך תוכלו לנתק את הקרוואן מהרכב שלכם ולהשתמש ברכב בנפרד. 

רוב האנשים כשהם שומעים את המילה קרוואן האסוציאציה הראשונה בראשם היא הטבע. החופש שבחיים עם קרוואן הוא גם החופש לגלות את הטבע מחדש. קרוואן יאפשר לכם ״לעבוד מהבית״ בצורה הכי לא קונבנציונלית שיש ולחוות את הבית ואת הטבע בו זמנית. למעשה, ישנן קהילות שלמות של אנשים שמחנים את הקרוואן שלהם בחניוני לילה בסמוך לשמורות טבע או במושבים וחיים את החיים שלהם משם. 

קרוואן יעודד אתכם להיות מינימליסטיים. אם תחליטו לעשות את הצעד הקיצוני של לוותר על החיים בדירה או בבית הגדולים שלכם, תצטרכו גם לבצע המון החלטות בנוגע לרכוש שלכם. קרוואן נגרר למשל לא יכיל הרבה, הוא מכיל רק את השירותים הנחוצים לכם: מטבח קטן, מיטה, מושבים, שירותים ומקלחת. מקומות האחסון מוגבלים ולכן כשאתם בוחרים בחיים בקרוואן אתם גם בוחרים להשאיר מאחור את נטל הרכוש. הרבה אנשים רוצים להשתחרר מכבלי העולם המודרני, מהעבודה של 9 עד 5, מצבירת הרכוש האין סופית, קרוואן הוא הפתרון לכך, ודרך מצוינת לצאת מהקופסה, ולמצוא את עצמכם מחדש בצורת חיי נדודים או במגורים בתוך שמורת טבע.

קראו גם על: מבנים נייידים למכירה

WhatsApp Chat
שליחה באמצעות וואטסאפ
גלילה למעלה