מבנים ניידים למכירה

מבנים ניידים למכירה יכולים להיות אוטוקרוואנים או קראוון נגרר אותו אפשר להחנות בחנייה מוסדרת ואף לגור בו. כל מה שנדרש הם תשלום דמי חנייה יומיים ומי שחלם לגור בקראוון מלבד לטייל בו, גם חי חיים מעניינים מאוד וגם יוצא בזול.

תרבות המגורים בקראוון התפתחה בארה"ב ובאירופה על רקע של יוקר המחיה, כאשר בישראל הנסיבות דומות וגם שונות. ראשית מי שמתגורר בארץ בקראוון בהחלט יכול לעשות זאת ממניעים כלכליים אך לא רק.

אנו חיים היום בעידן שמאוד רחוק מהטבע. אנו חיים היום מול מחשבים, יוצרים תקשורת באמצעות פלאפונים והעולם סביבנו קר ולא אנושי. יש מי שמתגעגע דווקא בתקופה כזו לטבע האמיתי, לרוח, לעצים למקום שבו הוא יכול להתחבר לעצמו בשקט ולכן יש הרבה מאוד אנשי הייטק שבסוף היום תתפלאו- הולכים לישון בתוך קרוואן משלהם. מחנים לידו את האוטו ונושמים אוויר קצת אחר. זה לגמרי מאזן את הלחץ והמתח שהם מצויים בו רוב הזמן.

איך לבחור מבנים ניידים למכירה?

מי שהחליט לעבור להתגורר בקראוון בין אם בגפו ובין אם בזוג או אפילו משפחה עם ילדים, כמובן שהם יפנו למודעה של מבנים ניידים למכירה המציעה להם קראוון שמתאים לצרכים שלהם גם בגודל וגם בשירותים המוצעים בתוכו.

בדרך כלל בכל קראוון יש מקלחון, מטבחון, כיריים, ברז וכיור. כלומר אפשר לבשל בו, להתקלח, וללכת לישון יש כל מה שצריך, כמו בכל בית וגם הוא בית. ההחלטה היכן למקם אותו קשורה כמובן ליעדים אליהם צריך לצאת. יש מי שבנוסף לקראוון יש לו רכב פרטי ואז הוא מתגורר בקראוון וממנו יוצא ברכב לנסיעות שלו, ויש מי שגר בקראוון לצורך חופשה ארוכה ואז אין לו צורך ברכב פרטי, אם הוא רוצה לנסוע למקום אחר, הוא פשוט מתניע את הקראוון ויוצא לדרך.

הוזלת המס על קרוואנים גרמה לביקוש המוני

כדי לעודד את תיירות הקרוואנים ותרבות הטיולים והמגורים בהם, הפחיתה מדינת ישראל באופן משמעותי את המס על היבוא שלהם ומאידך הפחיתה גם את העלות עליהם והפכה אותה לאפשרית עבור הרבה מאוד אנשים. משום כך רבים רוכשים מבנים ניידים למכירה אם לצורך מגורים מחוץ לעיר ואם לצורך טיולים בארץ.

אלה שבוחרים לגור בקראוון מנצלים את העובדה שהם לא משלמים שכר דירה והוצאות שוטפות כמו בכל בית, ובכל זאת יש להם מיטה נוחה, רשתות נגד יתושים על החלונות ונוף מקסים. לגור ממש בוילה ולשלם על "מחסן". אומנם בסופו של דבר דמי החנייה יומית מצטברים, אבל הם עדיין לא מגיעים לסכום משמעותי ביחס לשכר הדירה היום כמעט בכל מקום בארץ ולכן זה משתלם.

בקראוון כאמור יש הכל אפילו אם תרצו טלוויזיה בכבלים, כמובן מזגנים וזה הכי קל לתחזק את המבנה הזה ולהפוך אותו לבית כיפי, חם וטבעי.

מטיילים בקראוון בארץ

מי שבוחר לרכוש מבנים ניידים למכירה לצורך טיולים, מתאים את גודל הקראוון למספר הנפשות במשפחה. יש גם קראוון שמתאים לשישה ולשבעה אנשים, הורים וילדים ובתכנון חכם פנימי יש מיטה נוחה לכל אחד.

אבל לא מדובר בעוד טיול, מדובר בטיול משפחתי שמשאיר אצל כל אחד כל כך הרבה זיכרונות טובים ונעימים. תארו לעצמכם אתם עם כל המשפחה ביחד במשך כמה ימים באמצע יער. הכל ירוק, השמיים כחולים, ציוץ ציפורים. זה הטיול האולטימטיבי של כל משפחה שרוצה להתגבש, לדבר עם הילדים על החיים שלהם ולבלות זמן איכות שאין לו תחליף.

כאשר יוצאים לטיול בקראוון, כל המשפחה משתתפת במסע באופן כזה שכל אחד תורם בהתארגנות, בהכנת האוכל, המנגל ועוד. זוהי עבודת צוות שמלמדת את המשפחה לעבוד ביחד למען מטרות משותפות ובדרך כלל חוזרים מטיול כזה הרבה יותר מגובשים ומלוכדים.

הטיול הכי כיפי והכי זול

טיול עם מבנים ניידים למכירה כלומר- קראוון או אוטוקראוון משנה לגמרי את ההוצאה שתצטרכו להוציא על טיול של שבוע, שבועיים ואפילו חודש. התשלום של המשפחה יהיה על דמי החנייה, אוכל תוכלו להכין בקראוון, מקלחת גם כן. אפשר לנסוע ולהביא חומרי גלם לעשות מנגל או כל ארוחה אחרת. אתם גם חוסכים במסעדות, לינה ובעצם מגיעים למינימום הוצאה במקסימום טיול הכי מהנה וכיפי בעולם. לכו על זה!

WhatsApp Chat
שליחה באמצעות וואטסאפ
גלילה למעלה