קרוואן משפחתי למכירה

אם אתם מחפשים קרוואן משפחתי למכירה חשוב מאוד שתפנו לאחת החברות המובילות בארץ המתמחה במתן שירותים לקרוואנים ולנגררים. חברה זו מתמחה גם בשיפוץ, שדרוג והשכרה של קרוואנים וכן מספקת ציוד טיולים, מחנאות, לינת שטח ועוד.

בנוסף תבנה עבורכם החברה כל קרוואן בסטנדרטים הכי גבוהים הקיימים שכן קרוואן בית על גלגלים חייב להיות נוח ופונקציונאלי מכל בחינה והבנייה נעשית מול הלקוח בהתאם לצרכים ולשימושיות הייעודית שלו בקרוואן.

מעבר לקרוואן הבסיסי אפשר היום לשדרג אותו לרמה של בית מלון חמישה כוכבים ולאבזר אותו בתוספות שמשפיעות על השהייה בו ברמת הנוחות והפינוק. אפשר להוסיף משאבות מים, מזגנים, מטבחים, כיורים, שירותים ניידים או כימיים, כירות גז, גנרטורים, חיבור לחשמל ועוד.

קרוואנים משמשים היום משפחות, מטיילים, זוגות וקבוצות אשר נהנים מטיול ושהות בקרוואן חוויה לחלוטין שונה משהייה בכל צימר שתכירו או בית מלון. זוהי חוויה יותר אישית וקרובה לטבע המאפשרת לכל אחד ליהנות במקסימום מהטבע והטיולים באזור החניון, סוג של ניקוי ראש וחידוש אנרגיות.

תרבות הקרוואנים כבר ישראלית לגמרי !

מאז שהמס על קרוואנים ירד, רואים אותם יותר ויותר בכבישי הארץ, טבע ובחניונים מוסדרים. אי אפשר להתעלם מכמות המטיילים שהלכה על קרוואן משפחתי למכירה ועכשיו שוהה בחניון ונהנית מכל העולמות. גם טבע, גם שינה ללא תשלום וגם ארוחות חינם.

אין ספק כי יש לצורת הנופש או המגורים הזו את כל היתרונות שהופכים אותה למשתלמת מכל הבחינות. הן ברמה הכלכלית והן ברמת החוויה. טיול שתעשו ברכב המשפחתי ולינה בבית מלון או צימר, כלל לא דומים לחוויה של שהות בחניון בקרוואן עם כל המשפחה. כולם יחד מתארגנים על הכנת ארוחות. יש זמן לדבר, לגלות דברים נוספים אחד על השני. להתוודע. עבור משפחה בה שני ההורים עובדים זוהי הזדמנות פז ליצור ערוץ חדש ונינוח עם הילדים, לטייל אתם ולצבור חוויות משפחתיות שהם בעצם זיכרונות הילדות והמשפחה שהופכים אותה למה שהיא.

בית על גלגלים- קרוואן משפחתי למכירה

שוק הקרוואנים בארץ לא מפסיק להתפתח הן מבחינת דגמי הקרוואנים שניתן להשיג בארץ. הזמנה של קרוואן משפחתי למכירה המותאם לחלוטין לצרכים של משפחה ואין מפנק ונוח מזה כדי לעשות את הטיול הבא או להתנסות במגורים למשך תקופה בטבע. חוויה שלא מזדמנת לכל אחד.

היום כבר רואים בכבישים קרוואנים באמצע השבוע ובסופי שבוע נגררים אחרי רכבים, מכוניות פרטיות וג'יפים. מה שבעבר היה כמו התנחלות פיראטית בחופים של חיפה וגבעת אולגה הפך לחניונים מסודרים המספקים כל מה שנדרש כדי לעבור חוויה אמתית בטיול מעולה.

חשוב לומר כי לתחום הזה של חניונים מוסדרים לקרוואנים יש גיבוי של רשות שמורות הטבע ומשרד התיירות אשר דואגים להקים אותם עם כל השירותים הדרושים למטיילים ולבעלי הקרוואנים. יש בארץ הרבה מאוד אנשים שרכשו קרוואנים ויש המשכירים אותם באמצעות חברות עסקיות. בכל מקרה הרווחתם את הטיול הכי מהנה והכי זול שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

חניון מסודר ואתם מסודרים !

מטיילים רבים אשר רכשו קרוואן משפחתי למכירה נהנים מחניונים המציעים חיבורי חשמל ומים ויש כאלה שגם מעדיפים פשוט לישון בטבע, בלי אנשים, בלי רעשי רקע, חוויה מסוג אחר. זוהי דרך נהדרת לעקוף את מחירי בתי המלון והצימרים בארץ ולצאת לטייל עם כל המשפחה בעלויות שאפשר לשאת בהן. כל מה שצריך זה להצטייד בכלי מטבח וחומרי גלם להכנת הארוחות, לדרוג לרכוש קרוואן עם מיטות נוחות והרי לכם בית מלון נייד ברבע מחיר ואולי אף פחות.

אבל הרעיון המרכזי של בילוי בקרוואן הוא האינטימיות והחיבור לטבע ואת זה לא יכול לספק שום צימר עם הנוף הכי מדהים וגם לא בית מלון חמישה כוכבים. זהו החיבור לטבע מסוים, השהות של כמה ימים רצופים המגבשים כל משפחה בחוויה חד פעמית.

היעדר התלות במקום לינה, מאפשר להם לקבוע מתי אתם נוסעים ולאן. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש חניון מסודר ואתם מסודרים. תוכלו להשתמש שם במקלחות, יש שם מים וחיבורי חשמל. להוציא אוהל מחוץ לקרוואן ולקוות שאתם מצוידים בתכשירים נגד יתושים, זה הדבר הכי מעצבן בטיולים כאלה והשאר- חלום!.

WhatsApp Chat
שליחה באמצעות וואטסאפ
גלילה למעלה