קראוונים למכירה • קריספין קרוואנס

היום כבר ניתן לראות גידול בתחום מכירת קראוונים והשכרתם ולקוחות כבר יודעים מה הדרישות שלהם לפני שהם מחפשים קראוונים למכירה.

היום כבר ניתן לומר כי אנשים שמחפשים לרכוש קראוונים, שוכרים אותם קודם ואפילו מנסים כמה דגמים עד שהם מגבשים דעה לגבי רכישה של קראוון שיתאים להם מכל הבחינות, אם הגודל, האביזרים והציוד שיש לרכוש לו בנוסף. יש לנסות את כל המערכות לפני שתתחילו לשלם על בניית קרוואנים. מדדו את גובה הדוש במקלחון, בדקו את נפח הארונות, שכבו על המיטות וודאו אם הן מתאימות, שבו על האסלה בשירותים וסגרו את הדלת, האם היא מרווחת דיה? את כל הפרטים הללו יש לקחת בחשבון ואז להגיע לחברה המייצרת קראוונים עם דעה מגובשת.

ישנם כללים נוספים לפני שתחליטו לגבי קראוון למכירה, למשל מרווח העבודה במטבח, נקודות החשמל אם הן ממוקמות ומתאימות לצרכים שלכם, הבידוד בקראוון, איכות הבנייה ועוד. יש להישען על הקירות של הקראוון ולוודא כי הם חזקים. יש לבדוק את משקל הקראוון ויכולת הנשיאה והגרירה שלו כאשר מדובר על רכישה של קראוונים נגררים. יש לציין כי אנשים שמחליטים כי הם יטיילו הרבה ואינם מעוניינים להוציא סכומי עתק על מלונות, מוצאים כי רכישה של קראוונים היא הפתרון הנכון ביותר עבורם.

 

למי מתאים קראוונים למכירה?

היום קראוונים למכירה או להשכרה, מהווים פתרונות נוספים ויעילים וחיסכון אדיר כאשר מדובר לא רק על טיולים משפחתיים כי אם גם כפתרון מגורים, לאור מחירי השכירות והדירות הגבוהים במיוחד בישראל. למשל אנשים שמעוניינים כי הבן או הבת המתבגרים יגורו בקרבתם, פתרון כגון קניית קראוון חדש או משופץ, מהווים עבורם פתרון אידיאלי. גם סטודנטים שמעוניינים לחסוך רוכשים קראוונים, כאשר ההשקעה היא משתלמת לטווח הארוך. המגמה היום ברורה, יותר ויותר קראוונים נראים בדרכים כאשר הם משרתים את צרכיהם המגוונים של רבים.

מי שבונה בית יודע, יש להמתין תקופה ארוכה עד לסיום הבנייה, כאשר כל שקל חשוב להם, מוצאים כי קראוונים או מבנים ניידים למגורים, יהוו עבורם פתרון מושלם שיש בו נוחות וחיסכון אדיר. גם מבחינת הוצאות על חשמל ניתן לחסוך כאשר ישנם בשוק גנרטורים למכירה המתאימים לאספקת החשמל בקראוונים בגדלים השונים. רבים ניסו תחילה את הקראוונים באמצעות השכרתם ואז הבינו מה הגודל והאביזרים או הציוד הנוסף שעליהם לרכוש על מנת לחיות בנוחות המקסימאלית.

 

האם כדאי לשפץ קראוון קיים או לרכוש חדש?

זו שאלה שיש לשאול והיא אף מתבקשת. ראשית יש לברר מה העלות של קראוונים חדשים כאשר הם חדשים מהחברה ולהשוות אותם לקראוונים באותו גודל שתרכשו מיד שנייה, בררו מה עלות השיפוץ ומה יש לרכוש בנוסף כגון  המחיר של שיפוץ קרוואנים כאשר אתם מחשבים את כול  הפרטים ומשווים למחיר של קראוון חדש שתוכלו לתכנן נכון את בנייתו כבר בהתחלה.תמיד יהיה לכם צורך ברכישה של ציוד לקרוואנים הכולל גנראטור, משאבות מים טבולות לאספקה תקינה וזרם מים סביר כאשר באחת אתם משתמשים והשנייה מיועדת לגיבוי.

רשימת הציוד חייבת להיות מדויקת למי שחושב על רכישת קראוון כאשר מדובר על ציוד כגון מטבח מאובזר, שירותים כימיים, ריהוט שיתאים למספר האנשים שיהיו אתכם בקראוון, ציוד חשמלי כגון מקררים, כיריים , תנור, מכל מים שיספיק ועוד פריטים שתמצאו כי הם יהיו חיוניים עבורכם. בארץ ישנן חברות שונות שמשכירות, משפצות ואף מוכרות קראוונים בהזמנה אישית ובתכנון הלקוחות. יש למצוא נאת החברה המתאימה לאחר שביצעתם סקר שוק וביררתם מי מהחברות היא היעילה , הטובה ומציעה מחירים סבירים עבור שיפוץ, מכירה והשכרה של קראוונים או מבנים ניידים.

 

חברת הקראוונים הוותיקה שתספק לכם הכול מ-א' ועד ת'

על מנת למצוא את כל מה שאתם מחפשים בתחום קראוונים וכן מבנים ניידים וציוד תואם, מומלץ למצוא חברה וותיקה בתחום המציעה את כל הנדרש לקראוון או המבנה הנייד שלכם, תחת קורת גג אחת. כזו היא חברת קריספין קרוואנס, הבונה, משכירה, משפצת ומאבזרת קראוונים ומבנים ניידים. בחברה ישנם אנשי מקצוע שיתכננו עבורכם את הקראוון האידיאלי עבורכם שיתאים למספר האנשים שיטיילו עמכם בקראוון, לטעם האישי והעיצוב שיתאים עבורכם מכל הבחינות. גם ייעוץ ושמירה על תחזוקה נכונה של הקראוון תוכלו לקבל מאנשי המקצוע של החברה שנחשבת לאחת הנחשבות והמוכרות ביותר בתחום הקראוונים.

 

אהבתם? דרגו את התוכן:

כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 מדרגים, ממוצע: 4.80 מתוך 5)
Loading...
WhatsApp Chat
שליחה באמצעות וואטסאפ
גלילה למעלה