קרוואן זוגי למכירה

רבים מתעניינים בימים אלה של תחילת הקיץ ברכישה של קרוואן זוגי למכירה ויש הרבה סיבות טובות לכך. מדובר על עניין בבית על גלגלים שיכול לנסוע אתך לכל מקום לשמש גם כמגורים וגם כרכב טיולים לכל מקום בארץ.

את נפלאותיו וייחודו של הקרוואן גילו כבר רבים מאז שנת 2015 בה החליטו משרד התיירות ורשות המיסים על הפחתת מה הקנייה שהוטל על קרוואנים. מס זה הופחת מ-83%ל-60% פחות מהמס שיש לשלם על מכונית פרטית. התוכנית הזו נועדה בעצם להציע תחליף ללינה בבית מלון או בצימר שכבר מגיעה להוצאה של אלפי שקלים לזוג ולכן רכישה של קרוואן אמורה לפתור את הבעיה ולהציע אפשרות חלופית זולה יותר של הנאה ובילוי מחוץ לעיר.

הפחתת המס על קרוואנים מגיעה לאור הצורך של משרד התיירות לעודד את התיירות בארץ בהיצע של אפשרויות טיולים וקרוואן זה אחד מהם. הוא מציע משהו אחר לגמרי מכל טיול בו בילוי בטבע – חוויה אישית ברמה מאוד מיוחדת הן בבחירת המקום בו מתמקמים עם הקרוואן והן מבחינת החוויה.

קרוואן זוגי- חוויה זוגית עמוקה!

יש מצב בו בחור מכיר בחורה וברקע יש לו כוונה לרכוש קרוואן זוגי למכירה. בהנחה שהם יוצאים כבר כמה חודשים, הוא יכול להציע לה לצאת אתו לטיול עם הקרוואן ואין לכם מושג איזה יתרונות יש לטיול כזה מבחינת ההיכרות של השניים.

ראשית- שניהם בהחלט יתבודדו מהסביבה כי בקרוואן זה רק שניהם ולא כמו בצימרים שהם ייאלצו "להתערבב" עם עוד כמה זוגות בעל כורחם. כאשר מדובר בקרוואן בעליו יכול להחנות אותו היכן שהוא רוצה וגם אם הוא נכנס לחניון מוסדר עמוס, הוא תמיד יכול למצוא איזו פינה שקטה להחנות את הקרוואן ולהיות עם זוגתו לבד בלי כל עם ישראל.

לא מדובר רק על השקט שאתם יכולים לאפשר לעצמכם כזוג, אלא על היכולת שלהם באמת להיות אחד עם השני ולהכיר זה את זוגו באופן שלא יצא לכם בבילויים רגילים.

איך אתם מסתדרים כמה ימים ביחד? שווה בדיקה

הרבה מאוד זוגות ובעיקר בעידן הזה של שעות עבודה ארוכות לא ממש מצליחים להיות יותר מדי ביחד, כדי להבין אם הם מסתדרים או לא. אפילו אלה שגרים ביחד לא תמיד נמצאים יותר מדי שעות לבד כאשר כל אחד חוזר מהעבודה בשעות אחר הצהריים המאוחרות ואין מספיק זמן כדי לבחון את הזוגיות ולהיות ממש ביחד. לחלוק משימות, להיות צוות ולהבין אם אתם באמת מסתדרים.

אולם כאשר יוצאים לטיול קרוואנים אחרי שרכשתם קרוואן זוגי למכירה- זה ממש זורק אתכם למים הקרים. אין לכם ברירה, אתם צריכים להיות אחד עם השני עשרים וארבע שעות ביממה. אתם חייבים להסתדר אין לכם ברירה ואתם תמצאו את הדרך לעשות את זה.

זוהי חוויה בה אתם נמצאים רק אחד עם השני, ומתמודדים כל אחד עם היתרונות והחסרונות, מבינים אותם ולומדים לחיות אתם. טיול כזה הוא בהחלט סוג של "טיפול זוגי" במחיר של טיול קרוואן שיכול ללמד אתכם אחד על השני יותר מכל הזמן שאתם נמצאים ביחד בבית. זה נטו אחד עם השני בלי רעשי רקע.

להכיר מקרוב את הטבע הבריא

טיולים בארץ בדרך כלל נחלקים לבתי מלון או צימרים וטיולים קצרים או למטיבי לכת בטבע. בכל מקרה מדובר על "מפגשים" עם הטבע ולא ממש שהייה בטבע, שזה מה שמאפשר להם טיול בקרוואן. אתם מחנים את הקרוואן בחניון וזהו זה אתם והטבע. אתם חיים בתוכו כמה ימים. מבשלים, מתקלחים, יושבים בחוץ, עושים על האש. הנאה גדולה מאוד.

יש המשלבים טיול במסלולים קרובים מוסדרים לאטרקציות או לאתרים היסטוריים באזור. לא מזיזים את הקרוואן מזיזים את הרגליים. אחר כך חוזרים לקרוואן – הוא יהיה הבית שלכם למשך כמה ימים ואתם תחוו חוויה שלא יצא לכם לחוות בחיים בשום צורה. אתם תתעוררו בבוקר לקול ציוץ ציפורים ותלכו לישון עם כוכבים. תתעוררו לשחר נפלא בחיק הטבע הקסום ותרגישו הכי משוחררים, רגועים וחופשיים מאי פעם. תיקחו אוויר לנשימה ותיהנו מכל הירוק והבריא סביבכם.

כל מי שרוצה לחוות את החוויה המופלאה הזו מחפש קרוואן זוגי למכירה.

WhatsApp Chat
שליחה באמצעות וואטסאפ
גלילה למעלה